دسته بندی سایت دسته بندی سایت

پروژه های طلایی

هاست

 با عرض سلام خدمت کاربران گرامی و محترم سایت پروژه های طلایی امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با یکی از بهترین نرم افزار های ساخته شده در زمینه چاپ کارت پی وی سی با عنوان ایران چاپ که توسط شرکت داده های طلایی کیهان و با همکاری دفتر خدمات سلامت شهرستان سلماس طراحی و کد نویسی و ساخته شده است.طراح و برنامه نویس این نرم افزار مهندس سعید عزیزی و مجری و پشتیبان طرح خانم مهندس رقیه عبدالهی است.در ادامه مطلب به بررسی امکانات و عملکرد نرم افزار خواهیم پرداخت.

http://dl.gp20.ir/PostPicture/post-pic/trial-facilities.png 
با عرض سلام خدمت همه کاربران گرامی سایت پروژه های طلایی امروز با یکی از کم نظیرترین فیلم های آموزشی سی شارپ در خدمتتون هستیم. فیلم آموزشی تریال سازی نرم افزار بر اساس امکانات در محیط سی شارپ که این فیلم آموزشی خیلی حرفه ای توسط مدرس گرامی سایت جناب آقای مهندس عبداله اسکندری ضبط گردیده است و این دوره برای اولین بار از سایت پروژه های طلایی منتشر شده است. جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.
http://dl.gp20.ir/PostPicture/post-pic/dore-lib-saeid.png 
با عرض سلام خدمت همه کاربران گرامی سایت پروژه های طلایی امروز با یکی از دوره های جالب و زیبای سی شارپ در خدمتتون هستیم. دوره آموزشی کتابخانه که به صورت پیشرفته در این دوره آموزشی طراحی و کدنویسی آموزش داده می شود. و سرفصل های آن را در ادامه مطلب قرار داده ایم. جهت دانلود و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.