دسته بندی سایت دسته بندی سایت

پروژه های طلایی

هاست
تبلیغات
تبلیغات

0

پروژه سیستم فروش خودرو با سی شارپ

21 مهر 1399, 18:29 admin 64 بازدید 0 نظر
40%
شناسه: 522
امتیاز:
با عرض سلام خدمت همه کاربران محترم سایت پروژه های طلایی پروژه سیستم فروش خودرو که در این بخش برای کاربران عزیز قرار داده شده است به زبان برنامه نویسی سی شارپ ، بانک اطلاعاتی Sql Server و ابزار گزارش گیری کریستال ریپورت طراحی و پیاده سازی شده است.از امکانات نرم افزار فروشگاه ماشین عبارتند از : فرم مشخصات ماشین ، فرم مشخصات خریدار ، فرم مشخصات فروشنده ، فرم خرید/فروش ، گزارش لیست ماشین ها ، گزارش فروش و … که هر کدام از فرمها شامل عملیات های ثبت ، ویرایش ، حذف و جستجو می باشد. جهت انجام پروژه های برنامه نویسی خود سفارش خود را در بخش سفارش آنلاین سایت ثبت نمایید.

0

پروژه فروشگاه لوازم یدکی با سی شارپ

21 مهر 1399, 10:26 admin 77 بازدید 0 نظر
40%
شناسه: 521
امتیاز:
با عرض سلام خدمت همه کاربران محرتم سایت پروژه های طلایی در این پروژه یک سیستم جامع فروشگاهی تحت ویندوز به زبان برنامه نویسی سی شارپ و بانک اطلاعاتی Sql Server طراحی و پیاده سازی شده است.در این بخش یک سیستم فروشگاهی برای محصولات لوازم یدکی طراحی شده است که از مهمترین امکانات این پروژه عبارتند از : فرم تعریف لیست لوازم یدکی ، فرم تعریف شرکت های تولید کننده محصولات ، فرم ثبت خرید محصولات به همراه ثبت سفارشات خرید ، فرم ثبت فروش های فروشگاه ، بخش چاپ فاکتور فروش ، گزارش لیست خرید فروشگاه ، گزارش لیست فروش فروشگاه و …. می باشد.کاربران و دانشجویان عزیز می توانند از این پروژه جامع فروشگاهی جهت به کار گیری در هر نوع فروشگاهی استفاده کنند به عنوان مثال می توان در این پروژه نرم افزاری فروشگاه کامپیوتر و لپ تاپ را تعریف کرد و … در صورت انجام پروژه های برنامه نویسی خود از بخش سفارش آنلاین پروژه می توانید سفارش خود را ثبت کنید. 

0

آموزش ساخت فاکتور فروش در اکسل

20 مهر 1399, 17:08 admin 45 بازدید 0 نظر
40%
شناسه: 520
امتیاز:
با عرض سلام خدمت همه کاربران گرامی سایت پروژه های طلایی امروز با اموزش ساخت فکتور فروش در نرم افزار اکسل در خدمت شما عزیزان هستیم امیدواریم این اموزش نظر شما رو جلب کند پس با ما تا انتهای اموزش همراه باشید