عضویت
ورود

نماد های الکترونیکی
logo-samandehi      logo-samandehi

پیگیری درخواست

شما از این بخش می توانید تمامی درخواست های ارسال پروژه ، سفارش پروژه ، استخدام و سفارش تبلیغات و غیره را پیگیری نماید.پروژه های در دست اقدام

موضوعات
موارد لازم هر سیستم
http://dl.gp20.ir/PostPicture/special-pic/self-servies-full.png
در این پست از وب سایت پروژه های طلایی - مرجع پروژه های دانشجویی ، پروژه مدیریت سلف سرویس به زبان سی شارپ #C را آماده کرده ایم که داری امکانات زیر می باشد و و از پایگاه داده SQL Server استفاده می کند. پروژه حاضر امکانات جامع ای دارد که در زیر به آنها اشاره شده است.
برای زیبا سازی محیط پروژه از کامپوننت dev dotnet bar استفاده شده و محیط نرم افزار به صورت کاربرپسند و زیبا طراحی شده است.
پروژه دارای تب های : دانشجویان ، غذاها ، رزرواسیون ، کپی پشتیبان ، کاربران سیستم ، رزرو غذا و منوی سیستم که با باز کردن هر کدام از آنها می توان به بخش های مختلف برنامه دسترسی یافت.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/PostPicture/special-pic/manegement-mobl.png
سلام کاربران گرامی عیدتون مبارک امیدوارم که تمام لحطاتتون مثل امروز پر از شادی باشه.در این پست از سایت پروژه های طلایی با سورس بسیاز زیبا و کاربردی مدیریت مبل فروشی به زبان سی شارپ و با پایگاه داده اسکیوال سرور در خدمت شما هستیم.این پروژه دارای گرافیک و محیط کاربر پسند می باشد و در پروژه سعی شده راحتی کاربر و شیک بودن برنامه حفظ شود.این پروژه برای دوستداران زبان برنامه نویسی قدرتمند سی شارپ و همچنین برنامه نویسان و دانشجویان محترم رشته نرم افزار کامپیوتر توصیه می شود و امیدوارم این پروژه خوب مفید واقع شده باشه.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/PostPicture/pic-site/notepad-medium.png
با عرض سلام خدمت همه کاربران و بازدیدکنندگان محترم و گرامی سایت پروژه های طلایی باز این بار با سورس نوت پد notepad جدیدی با امکانات متوسط و خوبی که دارد در خدمت شما عزیزان هستیم.این سورس خیلی کاربردی و مفید برای دانشجویان که درس پروژه دارند توصیه می شود و هم برای علاقه مندان زبان برنامه نویسی سی شارپ نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/PostPicture/pic-site/notepad-full.png
امروز با پروژه پیشرفته برنامه نوت پد notepad در خدمت شما کاربران محترم سایت پروژه های طلایی در خدمتتان هستیم.سورس بسیار کاربردی برای برنامه نویسانی که میخواین پروژه های کاربردی را بنویسند در این پروژه شما با بسیاری از کدهایی آشنا خواهید شد که برای شما در آینده و در پروژه های شما مفید خواهد بود.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/PostPicture/special-pic/sportcamp-full.png
پروژه مدیریت باشگاه ورزشی به همراه مستندات به زبان سی شارپ و با پایگاه داده اسکیوال سرور که به همراه سورس کامل و همچنین توضیحات و تجزیه تحلیل کامل در این ساعت از پروژه های طلایی آماده دانلود کرده ایم.قابلیت های زیادی در این پروژه پیاده سازی شده است که در ادامه در مورد آن بحث خواهیم کرد.یکی از مهم ترین مزیت های این پروژه نسبت به دیگر پروژه ها این هست که از گرافیک بالایی و محیط کاربر پسند برخوردار است.بخش های همانند  مدیریت اطلاعات بر مربیان،بازکنان و همچنین باشگاه از یکی از بخش های این پروژه هستش که هر کدام از بخش های نامبرده وظیفه ثبت اطلاعات موجود خود را دارند.یکی دیگر از مزیت های بزرگ این پروژه داشتن یک مستندات و تجزیه تحلیل بسیار قدرتمند است که کیفیت لازمی به پروژه بخشیده است.امیدوارم استفاده  کنید و مفید باشه.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/PostPicture/special-pic/kargozini.png
با سلام به خدمت تمامی بازدیدگنندگان محترم و علاقمندان به زبان برنامه نویسی شارپ در این پست از وب سایت پروژه های طلایی مرجع پروژه های دانشجویی سورس پروژه کارگزینی به زبان سی شارپ و با پایگاه داده اسکیوال سرور را آماده کرده ایم .امیدورام مفید واقع شود.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.