عضویت
ورود

نماد های الکترونیکی
logo-samandehi     

پیگیری درخواست

شما از این بخش می توانید تمامی درخواست های ارسال پروژه ، سفارش پروژه ، استخدام و سفارش تبلیغات و غیره را پیگیری نماید.پروژه های در دست اقدام

موضوعات
موارد لازم هر سیستم
http://dl.gp20.ir/post-pic/Rose.jpg
امروز برای شما کاربران گرامی سایت پروژه های طلایی  کتاب آموزش رشنال رز که 25 صفحه آموزش فارسی هست رو برای دانلود گذاشته ایم امیدوارم مفید واقع شود.
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/post-pic/eset-book.jpg
Eset Smart Security یکی از بهترین آنتی ویروس های موجود می باشد که توسط شرکت Eset طراحی شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است.شما توسط این آنتی ویروس می توانید سیستم خود را از هر گونه فایل مخرب حفظ نمایید.کتابی که سایت دهوند برای کاربرانش آماده کرده است به شما می آموزد که چگونه از آنتی ویروس Eset Smart Security به طور صحیح استفاده نمایید.مطلب اختصاصی از سایت پروژه های طلایی.جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/post-pic/deep-freeze-book.jpg
این نرم افزار برای منجمد کردن درایو های کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد که باعث می شود به محض Reset شدن کامپیوتر کلیه تغییرات اعمال شده در درایو های منجمد به حالت قبل باز گردد لذا دبیران محترم و سرپرستان کارگاه های کامپیوتر با خیالی راحت می توانند به دانش آموزان اجازه دهند تا آن ها تغییرات مورد نظر خود را روی کامپیوتر اعمال نمایند و… این مطلب ویژه از سایت پروژه های طلایی برای دوستداران کامپیوتر و مخصوصاً علم نرم افزار گذاشته شده است . جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
http://dl.gp20.ir/post-pic/network-book.jpg
در این کتاب الکترونیکی مختص به دوره ی آموزشی قصد داریم به معرفی شبکه های کامپیوتری بپردازیم و با بیان مفاهیم پایه و مورد نیاز برای راه اندازی یک شبکه ی کامپیوتری شما را در استفاده و به کارگیری شبکه های کامپیوتری همراهی نماییم،تمامی مفاهیم به شیوه ای بسیار ساده و قابل درک عنوان شده است.این مطلب به صورت اختصاصی از پروژه های طلای منتشر شده است.امیدوارم مفید واقع شود. جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.